www.oceanscoop.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.oceanscoop.yetkin-forum.com

Siteye Hoş Geldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» The Saboteur Rusçadan İngilizceye Çevirmek!
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 8:29 pm tarafından adcl

» ÜYLİK ALMA
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 6:04 pm tarafından kocak07

» her zamanki gibi çin sorunları
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 1:32 pm tarafından kocak07

» demirci hilesi
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 3:58 pm tarafından OceanEagle

» Metin 2 Para Hilesi Sorunsuz Çalışıyor
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 3:55 pm tarafından OceanEagle

» Evet Knight Severler Charlarınızı Burada Tanıtın Bakalım..
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 9:20 am tarafından tocmar

» ktü bir haberim var
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 8:51 am tarafından kocak07

» Siniper Elite oynayanlar iceri
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:40 am tarafından OceanEagle

» Sniper Elite
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 8:13 pm tarafından OceanEagle

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm

YazarMesaj
CoFeFroG
Administrateur
Administrateur
CoFeFroG

Aktiflik :
Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Right_bar_bleue

Ruh hali : 2
Başarı Puanı : Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm 1110
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 82 rep gucu rep gucu : 225 <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/12/09

Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Empty
MesajKonu: Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm   Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 4:09 pm

arkadaşlar sizin için T.S.C extrame 09 yaması 23 part ben siz tek tek ugraşmayın die bu yama içinden en önemlisi ve en güzel olan türkçe spikeri sizin için uplat ettim buyrun link böyle bir paylaşıma repsiz geçmeyin :d

indirdiğiniz dosyadan çıkan rs0e_e.img dosyasını oyunun kurulu oldugu dizine mesala c de kurulu oldugunu varsayarak açıklıyorum " c\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009 klasörünün içindeki img klasörüne kopyalayıp, yapıştırın.
(Bu işlem bilgisayarınızın hızına göre sürecektir.)
bu işlem sırasında dosyalar değitirilsinmi gibi bir mesaj gelirse mutlaka "tümüne evet" deyin.
bu kadar türkçe spikerin tadını çıkarabilirsiniz artık
Yama Tamamiyle TurkceSpiker.Com 'a aittir. Başka Sitelerde "İzinsiz"Yayınlanması ya da Çoğaltılması Yasaktır
not: dosya 445 mb dır rarla sıkıştırldıgı için 204 mb olmuştur rardan çıkınca 445 mb dır dosyanın boyutu

On ayrı siteye upload edildi güvenle indirebilirsiniz downland a tıklayın 9 ayrı site linki karşınıza çıkacak istediğiniz siteden indirin
DOWNLOAD

Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Downloadct.th

filebase.to
DOWNLOAD

RAR PASS: ìή_m¥§t£®️¥
sizin için 10 ayrı yere uploat ettim arkadaşlar Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm Biggrin

Pes 2009 Türkçe Spikeri Sizin İçin Upload Ettim 3 Alternatik Tek link
DOWNLOAD

Pes 2009 tÜrkÇe spİker sİzİn İÇİn upload ettİm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SAW Türkçe Yama v1.01 ve 1.02 çıkmıştır %100 TÜRKÇE Venomtrk
» Gta iv %100 tÜrkÇe yama
» fylngju2 için bilgi
» PPF-O-MATIC 3.0 | Patch Ve İso Dosyalarını Birleştirmek İçin.
» The Sims 2 Türkçe Yama!.